Nano ochrana

Max Protect Ultimate Nano Coat R 1.5​ alebo Max Protect Ultimate Nano Coat R Pro Elite​


Čo je Nano gumová ochrana laku Max Protect?

Max Protect Ultimate Nano Coat R 1.5 je v súčastnosti najpokrokovejšia ochrana laku. Aplikuje sa ako keramická ochrana no na rozdiel od keramických povlakov je omnoho efektívnejšia. Táto ochrana ostáva stále pružná ako guma. Naše služby sa snažíme posúvať stále dopredu a preto sme začali s ešte výkonnejšou ochranou Max Protect Ultimate Nano Coat R Pro Elite ktorá je dostupná len pre certifikované aplikačné strediska. Sme stredisko ktoré má takúto certifikáciu? Nie. Mi sme stredisko ktoré udeluje certifikáciu dalším slovenským štúdiam.  


Prečo som sa rozhodli pre Nano gumovú formu ochrany ?

Po nekonečnom testovaní rôznych keramických povlakov som dospel k záveru, že moji zákazníci si zaslúžia niečo viac. Samozrejme keramickú ochranu ponúkame naďalej ale nie ako top produkt. Došiel som k záveru, že Nano gumová ochrana laku Max Protect má omnoho lepšie vodeodpudivé vlastnosti, neuveriteľný lesk a na dotyk je extrémne hladká čo spôsobuje lepšie samočistiace aj čistiace vlastnosti. Okrem iného má extrémne vysokú chemickú odolnosť.


Vlastnosti a životnosť tejto nano gumovej ochrany?

 Neuveritelný lesk, super hladký a ľahko čistitelný povrch, vysoká chemická odolnosť, vysoká UV ochrana, väčšia odolnosť pred tvorbou mikro škrabancov, výrobcom udávaná životnosť do 5 rokov. ( životnosť je ako pri keramických povlakoch závislá na údržbe laku po ošetrení )

Áno 5 rokov je krásny údaj ale je to číslo, ktoré dosiahneme v ideálnych podmienkach. My radi udávame overené hodnoty a to sú pri ochrane Max Protect Ultimate Nano Coat R 1.5 - rok a pol až dva. Pri ochrane Pro Elite dva. r.  Dva je naša méta pri každom aute a viac ani nepotrebujeme. Prečo? Pretože je to číslo, ktoré sa dá dosiahnuť bez náročnej ďalšej starostlivosti a to je presne to čo sa od nano ochrany očakáva. Funkčnosť a jednoduchá ďalšia údržba. Aká je údržba našej ochrany? Iba pravidelne umývať.


Aplikácia :

​Pred aplikáciou odporúčam lak preleštiť. Minimálne jednostupňovou korekciou čím sa zaručí dokonalá príprava laku. Samozrejme všetko záleží na stave laku. Pri viac poškodenom laku viac stupňové leštenie zabezpeči lepší výsledný efekt. Minimálna doba aplikácie s jednostupňovým leštením je dva dni.


Čo dostanem okrem ošetrenia laku?

Okrem samotného laku sa ošetrujú aj všetky časti exteriéru ako sú plasty, okná, koncovky výfuku, kolies a pneu, medzidveria, tesnenia aj samotný motorový priestor. Značka Max Protect má bezkonkurečný prípravok na ošetrenie okien. Pri použití stieračov nezanecháva žiaden film. Ošetrujú sa všetky okná automobilu.


Cena aplikácie

Max Protect Ultimate Nano Coat R 1.5:

Cena celkového ošetrenia je od 360 eur s dph


Cena aplikácie

Max Protect Ultimate Nano Coat R Pro Elite​:

Cena celkového ošetrenia je od 480 eur s dph


Cena aplikácie

Max Protect Ultimate Nano Coat R 1.5 a

Max Protect Ultimate Nano Coat R Pro Elite​:

Cena celkového ošetrenia je od 740 eur s dph

Táto cena je bez leštenia a môže sa líšiť v závislosti na veľkosti automobilu


​Prečo to stojí iba toľko a nie 700, 800 až 1000 eur ako niektoré keramické povlaky?

Pretože mojim zákazníkom chcem ponúknúť top produkt za dostupnú cenu.

Kontakt

location-bg.png   Opatovská cesta 63, Košice
phone-bg.png   +421 908 047 403
mail-bg.png   info@umysi.sk
clock-bg.png   PO - PI  8.00 - 18.00

 

UMYsi.sk  © 2022

umysi-kontakt.jpg