Prečo Barila

 

 

Peter Barila. Som zakladateľ a majiteľ. Túto umyvárku som 

založil a sputil v lete roku 2006. Postupne tvrdou prácou som nadobúdal

skúsenosti v čistení a leštení automobilov. Začiatkom roka 2010 som sa stal autorizovaným dovozcom a predajcom exkluzívnej autokozmetiky Dodo Juice a tým vzrástol aj môj záujem o ďalšie informácie a zdokonaľovanie sa v danom odbore. Začal som zbierať nové informácie zo sveta a nekonečným skúšaním som zdokonalil svoju techniku leštenia a údržby automobilu. Dnes viem mojim zákazníkom ponúknuť profesionálny detailing a dať na moju prácu záruku. Momentálne mám zákazníkov z viacerých kútov Slovenska.

Moje služby využili aj spoločnosti Audi centrum Moris Slovakia, Mercedes MOTOR-CAR Košice a Suzuki AUTO-Mokráň.

 

Pri práci používam len kvalitnú autokozmetiku ako je Dodo Juice, Max Protect, Sam´s Detailing, Menzerna a iné.

Ďalšou neoddeliteľnou súčastou mojej práce je kvalitné osvetlenie. Dostatočné svetlo je potrebné na odhalenie nečistôt. Ale hlavne je dôležité pri leštení kde je potrebné dostatočne osvetliť povrch laku pre odhalenie škrabancov, hologramov a iných nedostatkov.

 

Mojim zákazníkom ponúkam: základné umývanie exteriéru automobilu, čistenie a hĺbkové tepovanie interiéru, starostlivosť o kožu, voskovanie a špeciálne ošetrovanie karosérie, ošetrovanie okien vodeodpudivými prípravkami, detailne leštenie, renováciu laku automobilu, leštenie karosérie po lakovaní a renovácia plastových svetlometov . 

 

Taktiež ponúkam pripravené balíčky služieb prispôsobené potrebám zákazníka, poradenstvo a mobilné služby po celom Slovensku.

 

Poškodenie laku vzniká bežným používaním ale aj neodbornou starostlivosťou a umývaním. Tým autá skôr strácajú svoju hodnotu. Dnešné moderné, luxusné autá majú hodnotu ako rodinný dom. A ja sa snažím chrániť vaše investície.

 

Každé auto, ktoré vyšlo a vyjde z mojej dielne je zároveň aj reklama

pre moju firmu a vizitka môjho mena preto musí byť urobené na 100 percent.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naše eshopy

 

Eshop s autokozmetikou

kozmetika.umysi.sk

 

    0000011662-max-protect.jpg

 

  stiahnut.png   le-logo-copy.jpg    

 

Ak máte otázky k našej práci

Ak potrebujete poradiť, alebo máte otázky ohľadom čístenia, som pripravení vám ich zodpovedať.

Objednávky do umyvárky príjmam výhradne telefonicky na čísle 0908 047 403.